Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní konferenci „(Un)Vereintes Europa? Grenzen und Grenzüberschreitungen in der deutschen und österreichischen Literatur nach 2000“, která se uskuteční 22.–25. listopadu 2023 v dolním sále Ústavu pro českou literaturu AV ČR (Na Florenci 1420/3, Praha 1).

Veškeré informace včetně programu a abstraktů přednášek jsou k dispozici na https://ucl.cas.cz/udalosti/unvereintes-europa/.

Akci organizují Ústav pro českou literaturu Akademie věd ČR a Katedra germanistiky, Filozofická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem ve spolupráci s Rakouským kulturním centrem v Praze, které podpořilo autorské čtení rakouské autorky

žijící v Berlíně Kathrin Röggla na závěr konference (v sobotu 25.11. v 17h. v dolní zasedací místnosti Ústavu pro českou literaturu, Na Florenci 3, Praha 1).

za organizátorky Zuzana Augustová, teatrologický tým Ústavu pro českou literaturu AV ČR a Renata Cornejo, Katedra germanistiky FF UJEP

Úvod > Nástěnka > Konference „(Un)Vereintes Europa? Grenzen und Grenzüberschreitungen in der deutschen und österreichischen Literatur nach 2000“